Back to Top

Best Duurzaam kent veel vrijwilligers. Maak hier kennis met ze.

Jan

Vermeulen

Interim voorzitter Best Duurzaam
Bestuur Best Energie

Bestuurslid

Werkgroep Strategie

Ton

Lustenhouwer

Bestuurslid

Frans Mac

Lean

Bestuurslid
Penningmeester
Interim secretaris
Werkgroep strategie
Bestuurslid Zonnepark Welschap

Paul

Vos

Bestuurslid
Website Onderhoud

Paul

Kastelijn

Ledenadministratie

Gerrit

Muller

Systeemarchitect
Professor University of
South-Eastern Norway
Inhoudsdeskundig Adviseur
Project Roadmap Energietransitie
Werkgroep Strategie

Kristie

van Os

Vrijwilliger
Recepten Lokale
Producten en Tips
Om Voedselverspilling
Tegen Te Gaan

Jurjen van der

Velde

Platform Techniek

Harry

Brugman

Lid werkgroep Techniek:

Duurzaam

Woon Adviezen

& presentatie wijkbijeenkomsten

Hetty

Otten

Lid Werkgroep Techniek
Aandachtsgebied Afval & Recycling
Werkgroep Water
Werkgroep Groen

Reinier ten

Kate

Lid Werkgroep Techniek:

Duurzaam Woon Adviezen

& Presentatie Wijkbijeenkomsten

Lambert van den

Hoven

Lid Werkgroep Techniek:

Duurzaam Woon Adviezen

& Presentatie Wijkbijeenkomsten

Bart

Hoekstra

Lid Werkgroep Techniek:

Duurzaam

Woon Adviezen

Niels

Schoorlemmer

Bestuur Best Energie

Voorzitter

Jan Willem

Slijper

Vrijwilliger

Ger

Bakker

Bestuur Best Energie

Secretaris

Monique

Verhoof

Werkgroep Techniek-
Duurzaam Woon Adviezen
Administratieve Ondersteuning
Algemene Email Box.

Paul

Driesen

Film, Animatie en Regie

Frans

Lemmerling

Educatief Programma

Heerbeeck College

Diny van de

Loo

Bestuur Best Voedsel

Bestuurslid

Nico van den

Berg

Bestuur Best Voedsel

Penningmeester

Els

Kok

Werkgroep Groen

Milan

Marell

Werkgroep Techniek

Duurzame Woonadviezen

Leo

Robben

Werkgroep Water

Peter van

Heerebeek

Werkgroep Schone Lucht

Arjan

Buchholz

Communicatie &
Publiciteit

Carmen

Ekas

Werkgroep Water

Harry

Jannink

Werkgroep Schone Lucht

Juda van

Roosendaal

Werkgroep Educatie

Wilma van

Rulo

Administratie

Marijke

Heddes

Werkgroep Groen

Werkgroep Strategie

Annemarie

Dekker

Werkgroep Educatie

Natuurlijk Bewust

Hans

Schenkelaars

Werkgroep Techniek

Duurzame Woonadviezen

Maurice

Bonné

Werkgroep Techniek

Wim

Groot

Kormelink

Werkgroep Techniek